<
Ru Ua

Характер сибірської кішки

Сибірська порода-ідеальний образ справжньої кішки. Вона є дорогим і королівським видом.

Порода сибірської кішки викликає асоціації з красою, силою і ласкою. Вони отримали визнання у всьому світі і стали істинно улюбленцями в багатьох будинках.

Коли Ви зустрічаєте сибірську кішку вперше, Вам може здатися, що вона зла і сувора порода, але її характер є дуже добродушним і доброзичливим.

Головна особливість їх характеру-це вміння в будь-якому віці залишатися кошеням. Сибірські кішки дуже грайливі і активні, вони завжди приймають близькість.

Кішки цієї породи швидко прив'язуються до хазяїв дому, але завжди вміють зберігати незалежність, щоб показувати свою повну самостійність.

«Кішка, яка гуляє сама по собі» - це про сибірську породу, її представники горді і вміють постояти за себе. Ці кішки не злопам'ятні, не ображаються довгий час і не завдають шкоди навіть своєму кривдникові.

З іншими котами вони уживаються легко і, як правило, очолюють котячий прайд. Завдяки лідерським якостям, вони швидко встановлюють ієрархію з собою на чолі і навіть допомагають господарям справлятися з неслухняними побратимами.

Важлива риса їх характеру-кмітливість. Вони часто виявляють винахідливість, легко орієнтуються в місцевості. Це кішки-компаньйони, чуйні і уважні до господаря, завжди готові до контакту, але при цьому не нав'язливі, зберігають власну гідність. Саме цим словом найправильніше було б описати їх характер - почуття власної гідності.

Сибірські кішки-сильні особистості, які легко знаходять спільну мову з іншими тваринами.

Вони стануть для Вас прекрасними друзями, які допоможуть зберегти в будинку тепло і затишок!