<
Ru Ua

Що робити, якщо собака не їсть?

Кожен господар собаки ставить перед собою завдання: сформувати для свого домашнього улюбленця раціон харчування, який йому не зашкодить.

Собака повинна отримувати достатню кількість білків, жирів, вуглеводів і вітамінів. Для цього власникам потрібно звернутися до фахівців.

Перше, через що собака може не їсти-це психологічні чинники. Відмова від їжі супроводжується депресією. У такі періоди пес відчуває себе пригніченим і втрачає до всього інтерес. Причиною може стати розлука з господарем або серйозна стресова ситуація (переїзд).

Деякі собаки бояться зовнішніх чинників: грози, землетрусу, потопів, які викликають тривожність у вихованців.

Зазвичай, якщо відмова від їжі залежить від психологічних факторів, то стан собаки можна стабілізувати просто і швидко.

Для цього просто забезпечте своєму домашньому улюбленцю спокій.

Друге, чому собака не їсть- це різного роду хвороби. Глисти-перше, від чого страждає Ваш улюбленець. Тому власникам важливо своєчасно проводити профілактику від паразитів.

Розлад шлунка-ще одна причина відмови від їжі. Не дозволяйте собаці лазити по смітниках і хапати щось на вулиці. Це небезпечно і може привести до смерті.

У собаки може бути також наявність серйозних проблем зі здоров'ям. Наприклад: з щитовидною залозою, серцево-судинною системою, легкими, онкологія. Щоб уникнути цього, важливо щорічно водити улюбленця на огляд в клініку.

Є ситуації і випадки, коли собаки можуть пропускати прийоми їжі. Але, якщо пройшло вже більше 36 годин, то терміново ведіть свою собаку в клініку до ветеринара.

Ще можливим фактором може бути те, що Ваш вихованець дуже вибагливий до їжі. Спробуйте змінити раціон і замінити собаці деякі продукти.

Навіть, якщо вихованець не їсть, то у нього має бути вільний доступ до чистої води.

Уважно стежте за тим, щоб чотирьохлапий друг нічого не їв з підлоги або на вулиці. А з баків для відходів у дворі або сміттєвого відра вдома тим більше!

Завжди придивляйтеся до свого домашнього улюбленця, спостерігайте за його раціоном харчування і його якістю. Але якщо раптом Ви помітили щось дивне в поведінці своєї собаки, то відведіть її до ветеринара, який визначить проблему і допоможе в її вирішенні!