<
Ru Ua

Про компанію

Про компанію

Компанія "Зоолюкс", є єдиним українським виробником унікального для вітчизняного ринку продукту - ковбас для домашніх тварин (кішок і собак).

"Зоолюкс" - це здорове харчування, аналог їжі, що добувається тваринами в природних умовах проживання, а також тієї їжі, яку господарі готують для своїх вихованців самі.

Нами була розроблена рецептура, що враховує біологічні особливості домашніх тварин. В її основі - збалансований вміст необхідних речовин. Джерелом білка в наших кормах є натуральні продукти: м'ясо яловичини та птиці, мінеральних речовин (кальцію, фосфору) - подрібнена кістка. Наша ковбаса - це натуральний продукт, який не містить консервантів, на відміну від сухих і консервованих кормів. Термін зберігання 6 місяців можливий завдяки високій технології оболонки,багатошарова система захисту, яка захищає продукт від негативного впливу зовнішнього біологічного середовища.

"Зоолюкс" - це вже готовий корм, він не вимагає ніякої додаткової обробки.Власники собак і кішок можуть використовувати його як в якості основного харчування, так і в якості ласощів для своїх улюбленців. Для зручності продукція має звичну форму ковбасного батона, а також різну вагову категорію, що оцінять власники вихованців маленьких і великих порід.

Продукція "Зоолюкс" є повноцінним кормом для домашніх вихованців на всіх стадіях розвитку.