Характер сибірської кішки
28, 2020


Сибірська порода-ідеальний образ справжньої кішки. Вона є дорогим і королівським видом. Порода сибірської кішки викликає асоціації з красою, силою і ласкою. Вони отримали визнання у всьому світі і стали істинно улюбленцями в багатьох будинках.

«Кішка, яка гуляє сама по собі» – це про сибірської породі, її представники горді і вміють постояти за себе. Ці кішки не злопам’ятні, не ображаються довгий час і не завдають шкоди навіть своєму кривдникові. З іншими котами вони уживаються легко і, як правило, очолюють котячий прайд. Завдяки лідерським якостям, вони швидко встановлюють ієрархію з собою на чолі і навіть допомагають господарям справлятися з неслухняними побратимами.


Важлива риса їх характеру-кмітливість. Вони часто виявляють винахідливість, легко орієнтуються в місцевості. Це кішки-компаньйони, чуйні і уважні до господаря, завжди готові до контакту, але при цьому не нав’язливі, що зберігають власну гідність.

Саме цим словом найправильніше було б описати їх характер – почуття власної гідності. Сибірські кішки-сильні особистості, які легко знаходять спільну мову з іншими тваринами. Вони стануть для Вас прекрасними друзями, які допоможуть зберегти в будинку тепло і затишок!